O nás/ About Us

Kdo je Gabriela?

Ahoj! Jsem Gabriela (nebo taky Gábi) a jsem lektorka češtiny jako cizího jazyka. Jazyky mě vždy zajímaly, už od malička jsem měla ráda angličtinu a na střední škole jsem se začala učit korejsky. Ke studiu češtiny jsem se ale dostala téměř náhodou a ze začátku jsem ani netušila, kam až se dostanu. Objevování svého mateřského jazyka mě začalo naprosto fascinovat, a když jsem se poprvé setkala se s cizinci studujícími češtinu, chtěla jsem ho začít i učit!

Chci, aby mě učení se jazyků bavilo, proto ráda hledám nové způsoby a tipy, jak se cizí jazyky učit. Stejně tak doufám, že to bude bavit i vás.

Když (se) zrovna neučím, ráda sleduju seriály, hraju badminton nebo objevuju novinky ve světě skincare.Hiya! I am Gabriela (or shortly Gabi) and I teach Czech as a foreign language. I have always been interested in languages, I fell in love with English as a child and I started learning Korean in high school. Yet I got to study Czech almost by accident and at the beginning, I had no idea I would teach. I was fascinated by discovering my mother tongue though, and when I first met foreigners studying Czech, I wanted to start and teach it!

I want to have fun while learning languages so I enjoy looking for new ways to learn foreign languages. I hope you will enjoy it too.

When I am not in “the language world” for a moment, I watch series, play badminton or spend hours watching videos about skincare.